samopal2He-Shi Express Liquid – samoopalovací tekutina

He-Shi Express Liquid Tan je samoopalovací bronzer, který opaluje do bronzova při kontaktu s pokožkou. He-shi je rychle schnoucí, netvoří skrvny a je jednoduše aplikovatelný, vhodný pro všechny typy pokožky. Je vhodný pro ženy i pro muže. Tento přípravek získal ocenění časopisu Cosmopolitan (ve Velké Británii) Nejlepší samoopalovací přípravek! He-shi samoopalovací krém v tekuté formě zabraňuje tvorbě pruhů a skvrn při aplikaci pomocí speciální patentované  opalovací rukavice. Rychle schnoucí řešení zajišťuje přirozené opálení během minut. K tomuto přípravku musíte mít Aplikační rukavici pro snadné bezchybné nanášení – tekutinu jinou rukavicí nenanesete, z latexové rukavice steče, do odličovacích tampónků nebo houbičky se vpije.

He-Shi je samoopalovací tekutina, díky níž získáte během 6 hodin přirozené opálení.

  • 1. krok: Peeling He-Shi, zajišťuje rovnoměrné opálení a postupné vymývání bez tvoření skvrn.
  • 2. krok: Express Liquid samoopalovací tekutina / Tělový a obličejový gel + Multibronzer pudr / Pěna
  • 3. krok: Hydratační Suflé – po 6 hodinách působení samoopalovací tekutiny se zbytek povrchové barvy omyje a nanese hydratační krém pro uzavření barvy do pokožky.
  • 4. krok: Postupné opálení – můžete používat krém Postupné opálení po 3. dni od nanesení samoopalovací tekutiny, jako udržení opálení nebo můžete použít samostatně jako postupně se vytvářející opálení.

Balení 150 ml vystačí na 5-7 aplikací. 1 aplikace  vydrží týden.

Výsledná barva je zářivě bronzová, opálení jako od moře. Pro ještě tmavší barvu můžete použít Tmavou pěnu He-Shi.

 

He-shi Aplikační rukavice

Speciální He-Shi rukavice, kterou můžete po každém použití lehce vyprat. Stačí tedy 1 rukavice a můžete ji používat stále znovu. Je vyrobena ze speciálního materiálu, který nepropouští, zároveň je tak jemný, že krásně rozetře Express Liquid Tan (tekutý přípravek na opálení) po celém těle a nezanechá žádné skvrny.

Vložte ruku mezi světlou a fialovou část a naneste opalovací přípravek na pěnovou část. Poté rozetřete. Balení: 1 kus rukavice (na 1 ruku). Fialová a světlá část se od sebe oddělí a vloží se ruka dovnitř

800