Než se začtete o řádky níže, musím napsat, že jsem dlouho odolávala prodeji těchto produktů, jelikož jsem tomu nevěřila. Vrásky opravdu do tří minut zmizí, první minuty to stahuje víc než byste čekali, ale po chvíli napětí odezní.

lift-pred-po

Vrásky mizí do 3 minut

 No.1 Lift Eye – Revoluční oční krém s okamžitým účinkem

Absolutní přelom v kosmetice. Jedinečné složení  krému No1 Lift okamžitě naplňuje očekávání milionů žen po celém světě. To, co tisíce jiných krémů na vrásky jen slibují, No1 Lift plní. A to okamžitě. Do 3 minut bude vaše tvář – čelo – oční okolí bez vrásek. Okamžitě po nanesení budete v zrcadle pozorovat, jak čas letí zpátky rychlostí světla a nebudete věřit jakou silou krém No1 Lift dokáže vyhladit a vypnout vaši pokožku.

_vyr_599NO1-lift

Krém No1 Lift se aplikuje ve velmi malém množství na oční okolí nebo na celý obličej. Naneste jen velmi tenkou vrstvu, která okamžitě po vstřebání vypne pokožku a zbaví ji vrásek. Tento efekt vydrží 6 až 8 hodin. Krém No1 Lift  působí ve dvou vlnách. Jedna funkce je okamžité vypnutí pleti do 3 minut s dlouhodobým efektem, jeho druhá funkce je založená na nanoPeptidech, obsažených v krému, dlouhodobě revitalizuje a omlazuje vaši pokožku. Díky převratné technologii, která byla objevena teprve nedávno, máte 2 přípravky v jednom, a to zcela bez veškerých negativních účinků. Krém No1 Lift neobsahuje žádné škodlivé prvky a dokonce ani parabeny, které jsou dnes tolik rozšířené i v luxusních kosmetických produktech.Krém No1 Lift je tak nejlepší volbou, jak okamžitě vypadat mladší a krásnější, ale také dlouhodobě pečovat o svoji pleť.

 

NO.1 LASH   –    KRÁSNÉ ŘASY

Bioaktivní růstový stimulátor na řasy. Revoluční sérum No.1 LASH je převratnou patentovanou technologií, který spolehlivě funguje v každém věku pro ženy i muže a přináší změnu pro Vaše řasy. Při pravidelné aplikaci séra No.1 LASH 1x denně Vaše řasy vyrostou až o 200%. Znásobí svůj počet, zesílí svůj objem a díky stimulaci kořínků vyrostou i řasy, které už vypadly. Již po prvním měsíci každodenního užívání poznáte měřitelný rozdíl. Znatelný efekt se dostaví již po 5ti týdnech pravidelného užívání. Maximálního růstu je dosaženo po cca 3 měsících každodenní aplikace.

serum-pro-prodlouzeni-ras-no-1-lash-extend-serum-limitovana-edice-16678176

U všech uživatelů bez ohledu na věk a pohlaví dochází k intenzivní stimulaci růstu řas. Ve věku nad cca 50let se výsledek může dostavit později. Podle dosavadních studií se, ale může u šedých řas objevit jejich původní, obvykle tmavá barva. Vaše vlastní řasy začnou růst, znásobí se jejich počet, maximálně se prodlouží a zvýší svůj objem.
Dosáhnete efektu Hollywoodských řas bez omezení. Na rozdíl od umělých nebo doplňovaných řas se můžete potápět, saunovat, sportovat a dělat vše na co si jen vzpomenete, protože to jsou Vaše 100% přírodní řasy.

Řasa prochází třemi fázemi růstu. První je fáze růstová a obvykle bývá nejkratší. Druhá je přechodová, kdy se řasa již nevyživuje a odděluje se od řasové buňky. Třetí fáze je klidová, kdy nová řasa vytlačuje tu starou a dochází k jejímu vypadnutí.

Revoluční sérum významně prodlužuje fázi růstovou a zajišťuje výživu řasy i ve fázi přechodové. Řasa má tak mnohonásobně delší dobu růstu a je oddálena doba jejího vypadnutí.

Použití:

 • Aplikátorem, dostatečně namočeným v séru, potřete horní i spodní víčka v místě, kde řasy vyrůstají.
 • Je důležité, aby sérum bylo naneseno přímo ke kořínkům řas.
 • Sérum se nanáší na čisté, odlíčené a vodou umyté víčko dvakrát denně (ráno i na noc).
 • Po zaschnutí séra pokračujte v běžné péči o oční okolí.
 • Sérem nepotírejte řasy samotné, působí pouze v koříncích řas.

Doporučení:

Pro porovnání efektu si své řasy vyfoťte a změřte před první aplikací a srovnejte s výsledkem vždy po měsíci

 

No.1 Bust  – KRÁSNÝ DEKOLT

1000

Aktivní látky:

 • výtažky z kořene stromu Pueraria
 • 24karátové zlato – zlepšuje mikrocirkulaci krve, působí jako účinný antioxidant, podporuje tvorbu kolagenu, odplavuje toxiny z pokožky a oddaluje průběh stárnutí,
 • výtažek z kořene pivoňky – dává pleti pružnost a napomáhá k i k vyhlazení strií,
 • světlice barvířská s vysokým obsahem kyseliny linolové – stahuje póry a ozdravuje pokožku,
 • ovocné kyseliny – odstraňují odumřelé buňky, tvoří kolagen a zvyšují pevnost kůže,
 • zelený čaj, vitamíny A i C, citronový olej a další přírodní ingredience – zajišťují přísun masivního množství antioxidantů, odstranění toxinů a přispívají ke zpevnění, projasnění, vyhlazení a omlazení pokožky.

Výsledky:

 • pokožka bude hladší a pevnější A PROJASNĚNÁ, BEZ VRÁSEK.

Vlastnosti:

 • čistě přírodní složení krému No.1 Bust s 24karátovým zlatem je mimořádně efektivní a jeho účinek poznáte již za 4 týdny,
 • neobsahuje žádné hormony, parabeny ani jiné škodlivé látky,
 • není testováno na zvířatech.

Každý den ráno a večer po koupeli naneste malé množství na suchou pokožku a vmasírujte mimo prsní dvorce. Lehkou masáží se krém rovnoměrně vstřebá a lépe působí.