med                Cena:    350,- Kč

Velice rychlá a přitom nejúčinnější přírodní detoxikace. Medová masáž je velice starou a osvědčenou léčitelskou detoxikační metodou, která využívá výborných léčivých detoxikačních účinků medu a kompresních masérských hmatů. Je ideální při stresu, napětí, nezdravém životním stylu, chronických nemocech, únavě a vyčerpání i je důležitou prevencí proti stárnutí. Celkově omlazuje, detoxikuje a ozdravuje organismus.

Med se aplikuje v oblasti zad, kde vytáhne všechny škodliviny, které se v nás usadili. Dochází tak k odstraňování starých nežádoucích usazenin v těle, které mohou být i velice toxické povahy. Relaxace, podpora imunitního systému a vyplavení nebezpečných toxinů – to vše dokáže medová masáž. Doporučujeme pro organismus vyčerpaný stresem a nezdravým životním stylem, při nespavosti, stavu neklidu, bolesti hlavy, nemoci klubů. Dále pak pro stárnoucí nebo nečistou aknózní pleť.

Rozehřátý med se nanáší na záda a pumpovacími hmaty se vmasírovává do pokožky a hlouběji do svalů. Zde med natahuje škodlivé látky, které jsou z těla vyplavovány. Med se ze zad odstraní a nanáší se nová vrstva. Celkem je aplikováno 3-násobné nanesení medu po sobě.

Detoxikační medová masáž trvá 20-60 minut (v závislosti na individuálním průběhu masáže), kdy med v průběhu masáže a v závislosti na množství toxinů v těle klienta mění svou barvu i konzistenci. Důsledkem této mimořádně účinné manuální techniky je nejen vyplavování škodlivin a tím i aktivace vnitřních orgánů, ale zároveň dokonalá celková relaxace organismu.

Okamžitým efektem této masáže je příjemná relaxace a mírná únava. Pozitivní účinky detoxikace organismu lze hodnotit až po delší době.

Indikace:

zlepšení funkce trávení, posílení imunity

vymizení některých oběhových potíží

oslabení negativních projevů – akné, celulitidy

úprava kvality spánku

snížení nebo dokonce vymizení depresí a migrén

analgetické účinky u revmatického onemocnění svalů, kloubů

 

Kontraindikace:

alergie na med

otevřené rány

žaludeční vředy

vysoký oční tlak