Masáž proti celulitidě a formování postavy

Masáž proti celulitidě a formování postavy je jednou z nejžádanějších odborných masáží. Kombinuje speciální ruční tlakovou masáž a ozónový zábal. Masážními hmaty a ozónem se uvolní tukové buňky, zlepší se podkožní metabolismus, krevní oběh a zrychlí se odtok toxických látek z těla.

Tento postup má výborné výsledky nejen v samotném vyhlazení celulitidy, ale také ve formování postavy, ve zlepšení kvality pokožky, v povzbuzení lymfatického systému a v odstranění únavy nohou.

Celulitida je vlastně chytré ochranné opatření. Pokud je v našem těle příliš mnoho toxinů, které by mohly kolovat v organismu a poškozovat jej, tělo je přemění na tuk. Podkožní tukové buňky se pak spojují do větších celků, které tlačí proti pokožce, zhoršují její prokrvení a poškozují vazivo. Buňky tak sílí, tuhnou a vzniká tzv. pomerančová kůže čili celulitida. Ta bývá nejvýraznější na bocích, stehnech, zadečku či bříšku. Celulitida je dnes velmi častá u mnoha žen různého věku i váhy. K jejímu výskytu přispívá mnoho faktorů jako např. stres, špatné stravovací návyky, nedostatek pohybu, nesprávně nastavený pitný režim, hormonální antikoncepce apod.

Viditelné výsledky hned po první masáži.

Masáž 60 minut

Cena:   350,- Kč

Můžete u nás zakoupit: 

Krém na celulitidu 250ml – paprikový (prohřívací)            290,- Kč

Účinně napomáhá k odstranění tuků usazených v pojivové tkáni. Svými účinky napomáhá k dosažení požadovaného zeštíhlujícího efektu. Oživuje unavenou a stárnoucí pokožku, čistí a podporuje cévní a lymfatický systém. Pravidelným používáním zabraňuje zanášení žilního a lymfatického systému.Krém se neoplachuje, na pokožce zanechává jemný film.

 

Gel na celulitidu 250ml – paprikový (prohřívací)                290,- Kč

Je medicínsky prokázané, že paprikový extrakt pomáhá rozpouštět a odplavovat tuky uložené v pojivové tkáni. Díky tomu, že má vliv na rozpouštění tuku, má odtučňovací efekt. Jeho pravidelné používání napomáhá obnovit unavenou a stárnoucí pokožku a také čistí cévy a lymfatický systém. Doporučuje se jak pro sportovce, tak i pro ty co drží dietu.

 

Krém na celulitidu 250ml – kofeinový s 0,5% skořice        340,- Kč

Zrychlením krevního oběhu urychluje odstranění přebytečné vody a tuků z těla. Napomáhá k lepšímu okysličování buněk a výživě pokožky. Pro zvýšení účinku doporučujeme požít s yamuna kofeinovým gelem. Obsahuje 0,5% skořice- nedoporučujeme používat v případě přecitlivělosti na skořici. Krém neoplachujeme, na pokožce zůstává jemný film.

 

Gel na celulitidu 250ml – s anticelulitidnímy účinky, obsahuje10% kofeinu           340,- Kč

Kofein je pravděpodobně nejrozšířenější stimulant. Zvýšením krevního oběhu se urychluje odstraňování vody a tuků z těla. Kofein spaluje tuky a díky svému stimulačnímu efektu pomáhá přivádět kyslík do buněk. Pro lepší výsledky doporučujeme použít tent kofeinový gel ráno a večer. Pozor! Ošetřená pokožka pravděpodobně zčervená v důsledku prokrvení pokožky a zrychlením krevního oběhu. Přípravek obsahuje kofein !!!

 

Yamuna Chilli olej 250 ml – masážní olej (štiplavý a proti celulitidě)        230,- Kč

Na základě výzkumů je dokázáno, že výtažky z papriky pomáhají rozpouštět tuk, který je uložený v tkáních a to podporuje hubnutí. Pravidelným používáním pomáhá obnovovat unavenou a stárnoucí pokožku, čistí cévy a lymfatický systém. Vhodný jako podpora při hubnutí a pro sportovce. Olej neobsahuje umělé barviva a vůně. Není testovaný na zvířatech.