Harmony Candle Massage

98_2995881 Cena masáže:   480,- Kč / 60 minut

neboli Aromatická masáž svíčkou je originální masáž a patří mezi ty novější relaxační masáže. Hluboký relaxační a harmonizující zážitek pro duši a silný uvolňující a regenerační účinek pro tělo. To je zaručený zážitek, který si  odnesete na mnoho dní.

Po zapálení masážní svíčka hoří klidným příjemným plamenem a uvolňuje do ovzduší aromatické látky. Plamen rozpouští voskovou (čistě přírodní ztužené rostlinné oleje) hmotu do tekutého stavu. Požadované teploty pro masírování dosáhneme asi po 10 minutách. Masáž svíčkou je luxusní prožitek podnítí všechny smysly.. . Tato masáž si rozehřátým, hustým, jemně voňavým olejem celé vaše tělo podmaní.

Masážní svíčka Botanico je spojení čistě kvalitních a přírodnich surovin jako olivový a slunečnicový olej, bambucké máslo doplněné přírodními výtažky esenciálních olejů. Zahřáté složky působí jemně, ale intenzivně na tělo, které poté výborně vstřebává hydratační látky a minerály a krásně voní. Masáž poskytuje nezapomenutelný pocit mého sametového doteku a zároveň silný aromaterapeutický zážitek.

Ideální pro regeneraci svalů po sportovním výkonu, tak i pro fyzikální terapeutickou masáž či pro relaxaci a ozdravění pokožky. Masážní svíčka v sobě skrývá nejen romantiku, ale také skvělé antioxidační, regenerační a hydratační účinky. Vhodná pro všechny věkové kategorie dále pro alergiky i postižené atopickým ekzémem a psoriázou (lupénkou). U dětí snižuje hyperaktivitu.