GELGIO

Gelgio gel – lak bez lampy

Představujeme Vám novinku – gel lak (hybridní lak s prodlouženou trvanlivostí) Gelgio z USA, který zasychá na vzduchu, jeho aplikace je bez lampy.  V nabídce bude 23 úžasných barev!

Gelgio mimo jiné ingredience obsahuje titanum dioxid, který slouží jako uv absorber a zároveň nehty chrání před uv zářením a regeneruje je, arganový olej posiluje měkké a lámavé nehty, šťáva z listů aloe vera zajišťuje hydrataci nehtů. Další skvělou vlastností mimo to, že schne na vzduchu a nepotřebujete uv nebo led lampu je to, že je samonivelizační, nestéká ke kůžičce. Nové laky na nehty s prodlouženou trvanlivostí Gelgio jsou gelové nebo se jím říká také hybridní, ale nepotřebujete k aplikaci uv lampu nebo led lampu. Nevytvrzují se na rozdíl od klasických gel laků a one step gel laků v UV nebo led lampě. Je to velká výhoda pro ty, kteří ji nemají a nemohou si vytvrzovat gel laky, ale chtějí mít nehty nalakované s trvanlivostí gellaku s vysokým leskem a s možností snadného a rychlého odstranění. Gel lak Gelgio aplikujeme jako klasický lak na nehty a odstraníme jej klasickým odlakovačem (s acetonem nebo bez acetonu). Hustý plochý štěteček vždy nabere ideální množství laku pro rychlé a snadné nanesení. Na zdravých nehtech je odolný vůči odchlipování 7 až 14 dní podle typu použitého Gelgio Top Coat.

Výhody gel laku Gelgio: nepotřebujete uv nebo led lampu, nedává se na nehty základní (podkladová) vrstva, rychlá aplikace, lesklé (nebo matné nehty), výdrží 7 až 14 dní podle typu použitého Gelgio Top Coat, snadné a rychlé odstranění

Postup: nejdříve nehty důkladně odmastíme odlakovačem s acetonem, aplikujeme 2 vrstvy vybrané barvy Gelgio a nakonec naneseme 1 vrstvu Gelgio Top Coat. Vrchní gel lak (Top Coat) je v nabídce Titanium gloss nebo Titanium Top Coat matt (ochrání upravené nehty gel lakem až 7 dní) nebo můžete použít Gelgio Solar diamont Top Coat – lesklý, který vydrží až 14 dní, obsahuje fotoiniciátor, který zvyšuje a prodlužuje trvanlivost gel laku (gelového laku) díky absorci denního světla.

Odstranění: stejně jako klasické laky na nehty odlakovačem s acetonem nebo bez acetonu