Královská masáž

cena: 1100,- / 120 minut             580,- / 60 minut

_vyrn_46PF-BL-plumerie_vyrn_231HS---plumerie_vyr_495lava-shells881

 

Luxusní zážitek kombinace několika masážních procedur, které vaše tělo dokonale regenerují. Nejprve peeling celého těla solí z mrtvého moře. Dále následuje masáž relaxační, promasírování baňkami a masáž lávovými kameny. V konečné časti Královské masáže je vaše zjemnělá pokožka ošetřena tělovým máslem, které vaši pleť rozmazluje ještě dalších 24 hodin svými hydratačními účinky.

Královskou masáž lze sestavit i jinak, podle přání zákazníka, např. relaxační aroma masáž + masáž horkými mušlemi + baňkování + ošetření luxusní kosmetikou Pure Fiji.

Již celá staletí používají ostrované jižního Tichomoří a Fidži čistý kokosový olej s květinovými výtažky pro vyživu, hydrataci a zkrášlení pokožky a vlasů. Pure Fiji přináší to nejlepší z těchto tradičních směsí pro dnešní přírodní koupele a péči o tělo. Objevte intenzivní hydratační tělové oleje, krémová kokosová mléka, vyživující ruční mýdla a peelingy s krystalky cukrové křoviny, které rozzáří vaši pleť a dodají jí mladistvý a přirozeně krásný vzhled.