Ultrazvukový peeling a mezoterapie ultrazvuková špachtle      ošetření 250,- Kč

bt-microTM ultrazvuková špachtle využívá ultrazvukovou a mikroelektronickou technologii a díky tomu vám poskytne neoptimálnější ošetření v péči o pleť.

bt-microTM ultrazvuková špachtle má 4 programy ošetření:

1.  ultrazvukový peeling – čistí pokožku od mazu, ucpané póry, odstraňuje pupínky a starou odumřelou kůži

2.  liftingová mezoterapie pro účinné vstřebávání sér mikroelektronickou technologií

3.  regenerační mezoterapie pro účinné vstřebávání krémů mikroelektronickou technologií

4.  mezoterapie pro účinné vstřebávání sér pro ošetření akné ultrazvukovou a mikroelektronickou

technologií

Tento jedinečný přístroj spojuje funkce hloubkového čištění, odstranění odumřelých a ztvrdlých částí pokožky, ale i face-liftingu. Tato ultrazvuková špachtle je určená pro všechny typy.

Co všechno Vám nabízí ultrazvuková špachtle? 

Tyto špachtle jsou v některých státech takové běžné, jako u nás odličovací tampony. Čepelí je nerezový nůž, který osciluje a tak jemně klouže po povrchu kůže, čímž bezbolestně odstraňuje odumřelé kožní buňky. Díky vibraci uvolňuje v pokožce přebytečné tuky, oleje, špínu a veškerý buněčný odpad z pórů. Pokožka tak nabude jasnější a zdravější vzhled bez zarudnutí či podráždění. Vrací pokožce přirozenou pružnost a brání předčasnému stárnutí. Přispívá k celkovému zlepšení vzhledu pleti.

Špachtle je velmi dobrým pomocníkem nejen při čištění pleti, ale i při podpoře metabolismu pokožky. Mnohé zákaznice si nemohou vynachválit její schopnost vmasírovat do pokožky různé krémy, séra nebo gely, čímž se jejich účinek několikanásobně zvyšuje.

Hlavní funkce ultrazvuková špachtle:

Vyčistí do hloubky ztvrdlou a zrohovatělou kůži

Sníží melanin a tím vybělí pokožku

Vyhladí malé vrásky a pleti dodá mladistvý vzhled

Zlepší krevní oběh v pokožce a zvýší lymfatický metabolismus

Dodá pleti svěžest a navrací její přirozenou barvu

Urychlí vstřebávání výživy

Samotná masáž navrací pokožce její přirozenou mladistvou pružnost a pomáhá tak předejít předčasnému stárnutí. Působí její prokrvení a současně umožňuje snažší přísun živin a vody do nitra pokožky, takže pleť se stává dokonale hydratovanou a jemnou. Ultrazvuková špachtle také odstraňuje povrchové odumřelé buňky (tj. tzv. peeling) a poskytuje kompletní regeneraci kůže. Předností tohoto  kosmetického přístroje je také prevence proti akné a celkové zlepšování kvality pleti.