Pleť po chemickém peelingu je hned projasněná, póry jsou stažené, pleť je čistá, vrásky vypnuté. CHEMICKÝ PEELING č. 1 a 2 a 3 jsou slabé peelingy, změna je viditelná, vhodné před slavností nebo událostí na které chcete být krásná. CHEMICKÝ PEELING č. 4 a5 jsou  silnější, většinou se řeší nějaký problém, akné, vrásky, pigmentové skvrny.

Co je to chemický peeling 

Chemický peeling je rychlý a účinný postup používaný k omlazení a regeneraci pokožky obličeje, krku a dekoltu, ale také na hřbetu rukou a zad chemickou cestou. Chemický peeling je vhodný pro všechny, kdo očekávají rychlé zlepšení vzhledu pleti, zjemnění vrásek a pleti narušené sluncem. Trvá několik minut a používá se při něm peelingová směs různých látek, nejčastěji hydroxy-kyselin. Samotná regenerace pleti je pozorovatelná bezprostředně po zákroku.

imagesCA4GZREI

Přehled chemických peelingů, které provádím. Jsou seřazeny od nejslabšího po nejsilnější. Ke každému  výkonu je provedeno čištění pleti ultrazvukem.

N o v i n k a

  1.    FACIAL EXFOLIATOR AHA 7%  –  PEELING S AHA KYSELINAMI                      ESSENTÉ

gelový peeling se 7% obsahem ovocných kyselin odstraňuje odumřelé kožní buňky, šetrně prostupuje do hlubších vrstev kůže, čímž příznivě ovlivňuje strukturu a povrch pleti. Viditelně rozjasňuje pleť a připravuje ji na intenzívní kosmetické ošetření (hydratace, lifting apod). Aktivní látky : kyselina mandlová, extrakt z měsíčku lékařského, extrakt z heřmánku. Odstraňuje odumřelé buňky, důkladně čistí pleť,  zlepšuje stav pleti, vyhlazuje a zjemňuje, hydratuje.

Cena: při kosmetickém ošetření 70,- Kč, samostatně  120,- Kč

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

2.    SYNCARE

SynCare – enzymový peeling, enzymy působí proti hyperpigmentacím, odlučují z povrchu pokožky zrohovatělé buňky, podporují hydrataci pokožky, je alternativou k AHA peelingu u osob, které nemouhou podstoupit klasický AHA peeling.

Účinné látky – enzym subtilzin,lipokaprylová kyselina, urea

Cena:  při kosmetickém ošetření 70,- Kč, samostatně 120,- Kč

///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

3.     ALISSA BEAUTÉ

Řada MELASTOP od česko-italské značky Alissa Beauté je moderní metoda 60% chemického peelingu s kyselinou mandlovou.

Řada MELASTOP je ideální na:

vybělování a následnou prevenci pigmentových skvrn

vyhlazování vrásek

léčbu akné a mastné pleti s rozšířenými póry

Účinné látky: kyselina mandlová, kyselina kójová

Cena:      390,- Kč + vyčištění pleti ultrazvukem v ceně

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

4.     SYNCARE  30%, 35%

AHA GLYCOHYAL –  chemický peeling ovocnými kyselinami  SYNCARE

Účinné látky:  kyselina glykolová doplněná kyselinou hyaluronovou, arginin

G30 AHA GlycoHyal pH 1,4   nebo silnější G35 AHA GlycoHyal pH 1,3

– aknózní, trudovitá pleť, pleť poškozená slunečním zářením, stárnoucí unavená pleť.

Cena:  550,- Kč  + vyčištění pleti ultrazvukem v ceně

///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

5.      MEDIK8

CHEMICKÝ PEELING   MEDIK8

AGE PEEL – redukce jemných vrásek a rýh, vybělení jakýchkoliv nedokonalostí, zanechává pleť hladkou a regenerovanou, buňky produkují více kolagenu a elastinu, zajišťuje mladistvý vzhled.

WHITE PEEL – jasný a rovnoměrný tón pleti, bez tmavých skvrn a hyperpigmentace, zabránění tmavnutí nových kožních buněk.

BETA PEEL –  rychle redukuje akné a značně snižuje riziko jeho budoucího výskytu.

EYE PEEL – ULTRA  jemné účinné řešení v oblasti očního okolí. Redukuje jemné rýhy a vrásky, zanechává pleť jasnou a oživenou.

Cena :   550,- Kč  + vyčištění pleti ultrazvukem v ceně

peeling_4chemický peeling

 

Po odborném ošetření v salonu se pro lepší účinek doporučuje speciální domácí péče, kterou Vám samozřejmě mohu také poskytnout. Na podporu odstranění pigmentových skvrn a vyhlazení vrásek je pro Vás připraven:

Výživný krém MelaStop od firmy ALISSA BEAUTÉ – krém s vybělujícím účinkem, který zabraňuje tvorbě vzniku pigmentových skvrn a působí proti volným radikálům za pomoci vitaminu C. Má silné výživné a hydratační účinky a napomáhá ke zpomalení procesu stárnutí pleti díky obsahu jedinečných účinných komplexů MelaSlow™ a MelFade®. Omega 3 mastné kyseliny pleť regenerují a vyživují.

nebo

WHITE ACTION  od  firmy SYNCARE – unikátní přípravek, ojedinělý na českém trh. Účinně zesvětluje pigmentové skvrny. Neobsahuje toxický hydrochinon.Při aplikaci na pleti působí podobně jako AHA – zjemňuje ji a vyhlazuje drobné vrásky

GlycoHyal G10  AHA   – přípravná zjemňující emulze

GlycoHyal G8 AHA      –  omlazující pleťová maska

melasma